#31 2009-03-06 17:32:09

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

chyba znalazlem odpowiedni temat jesli nie to niech mod tez troszke popracuje ))
  mam do was prosbe a mianowicie jest jedna zecz w ht gdzie caly czas sie wacham i nie moge podjac decyzji i moja prosba polega na tym byscie jak bedziecie mieli czas i ochote  mi odpowiedzieli- rozwineli nieco swoja wypowiedz i potroszku starali mi sie wytlumaczyc sprawe o ktorej zaraz napisze a nie wskazac "paluszkiem" ze to jest lepsze i tyle ... hmmm tylko nie wpuszczajcie mnie w maliny

   problem mam z malolatami tzn problemu z nimi nie mam zadnego narazie bo wcale ich nie pozyskuje w zaden sposob a z tego co wiem to nie za dobrze dla stoczniowca
  staralem sie czegos dowiedziec na forum ht ale tyle ile graczy tyle opini w sumie nie dowiedzialem sie niczego bo ponioslo graczy i wiekszosc postow byla usuniata jak wlazlem by poczytac co mi radza wiec wiem ze sprawa jest dosyc hmmm napisal bym ze warswowa
   jest jeden gracz ktorego bardzo cenie to dzieki niemu gram w ht pomogl mi na poczatku udzielajac wiele  rad ktore do dzisiaj jeszcze czasami podczytuje a ta pomoc byla bardzo wazna na poczatku gdyby nie on to nie wiem czy bym jeszcze w ta gre gral i wlasnie to on polecil mi PMP czyli was.
   powracajac do dzieciakow i ich pozyskiwan powiedzcie mi ktore bardziej polecacie jakie macie u siebie i co zdecydowalo ze tak gracie co bardziej cenicie szkolke juniorow czy akademie ???
z gory dzieki

Offline

 

#32 2009-03-06 18:01:07

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Juniorzy

bo to tak jakbyś pytał ludzi co lepsze kebab czy pizza. oba dobre i ile ludzi tyle opinii.
mnie osobiście bardziej odpowiada akademia. dlaczego? ano :
1.bo ją wymyśliłem
2.bo jest 2x więcej meczy do ustawienia
3.bo widzę kogo mogę promować i jakiego będzie miał skillaa

Offline

 

#33 2009-03-06 18:20:41

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

mozesz panie streszczenie rozwinac swoj pierwszy punkt?- zaiteresowalo mnie to 
obliczales ile wydajesz mamony tygodniowo? jaki masz przychod i rochod ?

Offline

 

#34 2009-03-06 18:28:22

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Juniorzy

ad1-http://federacjapmp.prondzyn.com/pages/federacja/pmp_czlonkowie.html i 8 tabelka od góry
ad2-nie będę takich rzeczy robił.to gra internetowa a nie Wall Street.

Offline

 

#35 2009-03-06 18:36:22

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

...pewnie jak ja glupi moglem sadzic ze sknera zdradzi cokolwiek o swoich finansach

Offline

 

#36 2009-03-06 18:44:38

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Juniorzy

wystarczy wejść na historię transferów klubu:p

Offline

 

#37 2009-03-07 02:16:08

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

MacKill napisał:

wystarczy wejść na historię transferów klubu:p

kurcze a nie mozesz po prostu napisac co sadzisz o tym wszystkim ???
      panie adminie podziele sie z panem pewna wiedza jak juz pisalem bardzo lubie fantazy i wlazlem na forum o tej tematyce ktore bylo fenomenalne ludzie rozmawiali ze soba i wymieniali sie wiedza o roznych swiatach polecali sobie ksiazki itd najfajniejsze bylo to ze to forum zaczynalo dopiero dzialalnosc a juz zebralo gromade piszacych ludzi ktorzy sie iteresowali fantastyka ...gdy forum rozroslo sie kilku gosci co zakladalo to forum przyznalo sie ze mialo kilka nikow i tworzyli sztuczny dialog ale ludzie nie mieli im tego za zle jak sie o tym dowiedzieli bo cenili sobie informacje ktore zdobywali na tym forum i co wazne dzieki temu przychodzili nowi ludzi i przynosili nowe pomysly co sciagalo znowu nowych ludzi ktorzy sie iteresowali fantazy...
mysle ze kazdy czasami ma wapliwosci czy niejasnosci jak dalej w pewne opcji zagrac w ht i jak zacznie szukac na to pytanie odpowiedzi to wlasnie trafi tutaj bo nazwa tej federacji wskazuje ze sa w niej gracze ktorzy maja za cel zdobyc mistrzostwo polski dzielac sie swoja wiedza i doswiadczeniem oraz bledami jakie zrobili ...
takie wlasnie mam wyobrazenie o federacji PMP ale jestem tutaj nowy ...

Offline

 

#38 2009-03-07 09:05:28

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Juniorzy

Słuchaj mam akademię. to znaczy że mi się ona podoba i pasuje. podałem moim zdaniem 3 najważniejsze powody dla których ją mam. nie było tam mowy o finansach więc raczej na kokosy nie licz.a palcem Ci nie wskaże co jest lepsze.mam nadzieje że inni też się tu wypowiedzą. i może pomogą bardziej ode mnie.

Offline

 

#39 2009-03-07 13:42:43

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Juniorzy

Bo widzę, że nam moda zamęczysz w końcu...
Sprawa wygląda tak: masz czas i chęci, łap się za akademię, wolisz raz w tygodniu mieć emocje, postaw na szkółkę.
Szkółka to krótszy temat, więc zacznę od tego: Sprawa prosta jak konstrukcja cepa. Musisz ładować 80.000, żeby utrzymywać szkółkę na mądrym poziomie, a zanim taki poziom osiągniesz przez pewien czas kasa idzie w plecy, nie ma żadnych profitów. Kiedy już rozkręcisz poziom szkółki do rozsądnego poziomu (solidny/znakomity) i tak nie ma gwarancji, że cokolwiek wyciągniesz mądrego, ale jeśli jesteś dziecko szczęścia i masz do tego rękę, można na prawdę bez wielkich nakładów pracy własnej wyciągnąć niezłą kasę. Z drugiej strony, to powtórzę, nie masz żadnej gwarancji, że wylosujesz coś mądrego i wtedy nawet cały sezon można spisać na straty. Nic nie zależy od Ciebie, sposób dla ludzi, którym nie chce się tym zajmować.
Akademia to sposób na zarządzanie własnymi juniorami. Tutaj już więcej zależy od Ciebie, koszty podstawowe są mniejsze ale: jeśli chcesz więcej, musisz płacić więcej za następnych scoutów. Tutaj włożone koszty nie mają tak wielkiego wpływu na to, ile z akademii wyciągniesz, ale żeby były profity, trzeba na to więcej czasu poświecić przede wszystkim musisz być w stu procentach na to decydowany, jak i na to, co chcesz trenować. Musisz obrać jeden kierunek i ciągnąc co najmniej do pierwszych kilku juniorów, inaczej z tego nic nie wyjdzie. Tutaj też potrzebujesz nieco szczęścia przy podrzutach scuotów, ale tutaj jest ten plus, że i z gówna można zrobić juniora, którego jakoś sprzedasz. W akademii jak i w szkółce na początku musisz trochę ładować kasy bez uzyskiwania nic z tego, ale tutaj szybciej można oczekiwać na jakiekolwiek zwroty. Także przychody są bardziej przewidywalne, mniej więcej możesz obliczyć sobie, kiedy dobrze zapowiadający się junior, o którym pochlebnie mówi trener będzie gotowy do wyciągnięcia, element losowości jest ograniczony. Z drugiej strony, szczególnie jeśli zaczynasz, możesz tworzyć graczy pod swój zespół lub, to już dla każdego, pod trening. Załóżmy, że w drużynie trenujesz napastników, w juniorach robisz to samo bez względu na to co zastałeś na początku i co pewien czas uzyskujesz świeżaka do treningu w seniorach. Obniżasz koszty własne przy uzyskiwaniu młodzików, z drugiej strony nie masz gwarancji, że przez pewien okres czasu nie będziesz miał posuchy. Akademia to większe pole do popisu jednym słowem, a jak się ma do tego rękę, to i większe szanse na kasę z tego biznesu.

Zapewne będziesz miał dalsze pytania, więc skonkretyzuj, bo ja nie potrafię konkretnie odpowiedzieć na niekonkretne pytanie A książki o tym też nie napisze tutaj


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

#40 2009-03-07 18:18:21

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

dzieki pragol wlasnie o takie porownanie mi chodzilo bo najmniejszego pojecia nie mialem "z czym to sie je" reszte dowiem sie jak w to zagram... zgadles mam jeszcze jedno pytanie ile mamony trzeba przeznaczyc tygodniowo na taka akademie? moje pytanie spowodowane jest tym ze jestem na debeciku i nie chcial bym splajtowac
    jeszcze raz dzieki wielkie pragol

Offline

 

#41 2009-03-07 18:50:43

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Juniorzy

A to już jest do sprawdzenia w regułach Lenistwa nie popieramy
Ale niech Ci będzie, że to sprawdzę za Ciebie 40 000 zł na tydzień plus 20 000 przy rozruchu, każdy scout to następne 20 000, ale w najtańszej wersji to połowa z tego, co trzeba wyłożyć na szkółkę Więc jeśli jesteś na minusie, to zdecydowanie póki co akademia.

I jo Cię prosza, "PraQol" Mam na to lekkie uczulenie
A tak po za tym, to nie ma sprawy


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

#42 2009-03-07 19:28:56

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Juniorzy

jestem twoim dluznikiem Praqol - wielkie dzieki ))))))))))

Offline

 

#43 2009-03-07 22:49:28

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Juniorzy

A jeśli jesteś na minusie, to najlepiej w ogóle nie łap się teraz za juniorów, tylko szukaj oszczędności


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

#44 2009-03-07 23:43:51

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Juniorzy

drunk-dragon i widzisz?? po co ja mam się mordować jak i tak wiedziałem, że praqol przyjdzie i ci wszystko wyjaśni na tym to właśnie polega

Offline

 

#45 2009-03-07 23:56:07

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Juniorzy

Noż to o wyzysk zahacza...


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Ostróda Heinsberg cs dead provet3rans clan wywrotka Piła