#1 2009-10-09 15:39:08

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Goście z Ekstraklasy

W ramach obchodów jubileuszu Federacji Przyszłych Mistrzów Polski gościmy w ten weekend na forum tych prezesów, którzy tego mistrzostwa są bardzo blisko lub już je zdobyli. Czyli po prostu prezesów z E-klasy ;-)

Witamy serdecznie i zapraszamy do dyskusji - właśnie w tym wątku.



Wszystkich gości proszę też o zrobienie jednej rzeczy: zacytowanie pytania, posta na którego odpowiadają. To znacznie zwiększy czytelność i przejrzystość wątku ;-)

Wszystkich użytkowników proszę o zaznaczenie, napisanie do kogo kierowany jest post (o ile jest kierowany do konkretnej osoby).

Offline

 

#2 2009-10-09 15:42:18

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Widziałem już, że konto na forum stworzył sobie nasz reprezentant w Hattrick Masters, Ursyn prezes zespołu Maq Ultrasonics. Witam serdecznie!

Mnie interesuje jakie stawiasz sobie cele w HM, czy poczyniłeś jakieś specjalne zakupy w związku z występami w światowej elicie. Oczywiście gratuluje dwóch pierwszych zwycięstw ;-)

Offline

 

#3 2009-10-09 16:15:43

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Widziałem już, że konto na forum stworzył sobie nasz reprezentant w Hattrick Masters, Ursyn prezes zespołu Maq Ultrasonics. Witam serdecznie!

Mnie interesuje jakie stawiasz sobie cele w HM, czy poczyniłeś jakieś specjalne zakupy w związku z występami w światowej elicie. Oczywiście gratuluje dwóch pierwszych zwycięstw ;-)

Witam przeserdecznie

Ciężko jest cokolwiek planować w HM, bo to loteria - raz grasz u siebie z egzotycznym rywalem, a w kolejnej rundzie możesz trafić na napinacza na wyjeździe... (np. FK Zāles pļāvēji - Wage 5 667 392 pln).

Dlatego moim jedynym założeniem przed HM było podniesienie pensji o kilkaset tysięcy i gra najsilniejszym składem w każdym meczu. Kupiłem utopijnego pomocnika i boskiego skrzydłowego z myślą o HM. Nie wiem jeszcze co z nimi zrobię po zakończeniu rozgrywek.

Same rozgrywki HM to dla mnie coś zupełnie nowego i ekscytującego. Wczoraj grałem mecz dzień po napakowaniu morale zespołu do "raj na ziemi" - super sprawa


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#4 2009-10-09 16:37:54

Castlevana_PMP

błyskotliwy

1289481
Skąd: Grajewo / Białystok
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 254
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Oby szło jak najlepiej, powodzenia

Offline

 

#5 2009-10-09 17:26:40

Safar

przeciętny

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 30
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

a jak to jest gotówkowo birąc pod uwagę włąsnie PP czy mecze ligowe na szczycie większa frekfencja kibiców itp ??

Offline

 

#6 2009-10-09 17:29:36

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

A to Montevideo Wanderers raczej nie powinno na własnym boisku sprawić wielkich problemów? Jak oceniasz swojego najbliższego rywala?

Offline

 

#7 2009-10-09 17:29:51

chytrykot

fantastyczny

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 167
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Paradise on Earth! robi niesamowite wrażenie )))

Od czasu gdy zacząłeś grać w HT - jaki Twoim zdaniem zrobiłeś największy błąd w swojej dotychczasowej karierze?
Czego do tej pory żałujesz, a co zrobiłbyś tak samo gdybyś miał zacząć od zera jeszcze raz (w skrócie )
Pzdr i gratki wyników ostatnich 4meczy


boję się że w drodze po awans do VII ligi najtrudniejszym rywalem będzie moja drużyna - czy podołam?

Offline

 

#8 2009-10-09 17:51:29

Donlisu

błyskotliwy

4360003
Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Na co w tym sezonie postawiłeś puchar polski, liga, hattrick masters czy może bez napinki na nic ??


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to porażka"

FORZA MILAN !!!!!!

Offline

 

#9 2009-10-09 17:58:15

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Safar napisał:

a jak to jest gotówkowo birąc pod uwagę włąsnie PP czy mecze ligowe na szczycie większa frekfencja kibiców itp ??

Zacznijmy od 1,5 bańki od sponsorów. W PP cały sezon na wyjazdach i do dalekich rund ze słabymi rywalami, którzy nie mają kolosalnych stadionów. Frekwencja w lidze jest oczywiście wysoka ze względu na duży fanklub, z drugiej jednak strony ciężko jest mieć długie serie zwycięstw

Rozsądne pensje w e-klasie to takie, które nie przekraczają 3 baniek.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#10 2009-10-09 18:00:15

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

A to Montevideo Wanderers raczej nie powinno na własnym boisku sprawić wielkich problemów? Jak oceniasz swojego najbliższego rywala?

Rywal ma nieco słabszy od mojego skład, więc cieszę się, że gram u siebie. O ile Krasnale nie zrobią mi krzywdy w niedzielę, powinna być IV runda.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#11 2009-10-09 18:13:32

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

chytrykot napisał:

Paradise on Earth! robi niesamowite wrażenie )))

Od czasu gdy zacząłeś grać w HT - jaki Twoim zdaniem zrobiłeś największy błąd w swojej dotychczasowej karierze?
Czego do tej pory żałujesz, a co zrobiłbyś tak samo gdybyś miał zacząć od zera jeszcze raz (w skrócie )
Pzdr i gratki wyników ostatnich 4meczy

Największym błędem był mój debiutancki sezon. Co tydzień inny trening, trener zadowalający z kiepskim LSem - słowem same wpadki. Jak przeczytałem pierwszy poradnik, chciałem z miejsca założyć nową drużynę. Nawet złożyłem podanie używając do rejestracji swojego trzeciego imienia, ale zostało ono odrzucone. W sumie dobrze, bo zamiast Ursyna mielibyśmy kolejnego Mikołaja

Drugą rzeczą, której żałuję to... Awans do ekstraklasy! Oczywiście nie mam na myśli samego awansu, a całą ścieżkę pięcia się w górę powyżej IV ligi. Z perspektywy czasu oceniam, że zebrałem niewystarczające zasoby, żeby przez dłuższy czas funkcjonować na najwyższym poziomie. Jakieś 3 sezony za szybko zmieniłem trening na generała. Po prostu mam na koncie za mało kasy, żeby komfortowo budować skład.

Gdybym miał zacząć od zera, podzieliłbym karierę na 2 wyraźne rozdziały. Najpierw chciałbym osiągnąć za pomocą treningu ogromny sukces finansowy, dopiero później zająć się atakiem e-klasy, PP, HM, NT, ZHP, WKU...


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#12 2009-10-09 18:20:56

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Donlisu napisał:

Na co w tym sezonie postawiłeś puchar polski, liga, hattrick masters czy może bez napinki na nic ??

Trenuję ogólny, więc nie muszę delegować różnych zawodników w różnych rozgrywkach. Nie przemeblowywałem całkowicie składu przed HM - chciałbym mieć solidny skład na cały sezon. Gram najlepiej jak potrafię na wszystkich frontach, jednak na pierwszym miejscu w tym sezonie postawię HM - mogę nie mieć już w karierze okazji skopać tyłka Indonezyjczykowi, czy przerobić na ropę Malezyjczyka. Jak zwykle chciałbym dojść daleko w PP - miło by było zagrać na neutralnym terenie, o obronie nie wspominając. W lidze natomiast wystarczy mi spokojne utrzymanie.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#13 2009-10-09 19:28:38

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Ty oraz Skiberpool macie zdecydowanie najmniej wykonanych transferów w całej ekstraklasie. Nie zajmujesz zatem chyba się jakoś intensywnie ST.

Jak udaje Ci się utrzymać na takim wysokim poziomie przy treningu ogólnym? Czy przy takim poziomie pensji można utrzymać się powyżej zera w bilansie dwutygodniowym tylko z sponsorów i kibiców?

Ile mniej więcej czasu tygodniowo poświęcasz na Hattricka?

Offline

 

#14 2009-10-09 19:47:48

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Witam na forum także prezesa Skibę, bardzo nam miło gościć kolejnego przedstawiciela najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Powyższe pytanie do Ursyna spokojnie można skierować również do Ciebie, jak wygląda w Twoim przypadku bilans finansowy oraz trening (spojrzawszy na formę Twoich zawodników można odnieść wrażenie, że nie masz treningu ogólnego) w ekstraklasie?

Offline

 

#15 2009-10-09 19:57:18

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

witaj bohaterze  ht )
nie obawiasz się że jak zdobędziesz najwyższy szczyt w tej grze to zaczniesz się zastanawiać po co dalej grać lub co gorsza wpadniesz w rutynę ???
   wirtualny świat... wirtualni znajomi... wirtualny złodziej czasu ... ockniesz się z tego zauroczenia i okaże się że tak naprawdę straciłeś tylko kawał życia ... miałeś kiedyś takie obawy ???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Le Tampon cs dead provet3rans clan wywrotka Piła