#1 2009-10-10 16:43:51

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Wątek powitalny


WITAJCIE NA ZEWNĘTRZNYM FORUM FEDERACJI PRZYSZŁYCH MISTRZÓW POLSKI


To miejsce w który członkowie oraz przyjaciele federacji nie posiadający supportera mogą się poczuć jakby go mieli ;-) Czy inne federacje umożliwiają Wam aktywne uczestnictwo w życiu federacji bez supportera?


MOŻE KILKA SŁÓW O SAMEJ FEDERACJI

Jesteśmy jedną z największych federacji w Polsce, istniejemy już równo dwa lata. Naszym znakiem rozpoznawczym jest niezwykle pasjonujący puchar o mistrzostwo federacji oraz mnóstwo pobocznych konkursów i zabaw. Wreszcie można spotkać tutaj niezwykłe damy oraz dżentelmenów obdarzonych szokującym poczuciem humoru oraz talentem spamerski ;-)


Najważniejszą osobą tutaj jest prezes federacji Kwiato_PMP - który pojawia się tak często jak tylko może.

Sprawnym funkcjonowaniem forum zajmuje się Prondzyn nasz nieoceniony webmaster.

Czasami można spotkać tutaj także vice-prezesa Kornela, a jeśli szukasz pomocy w tematach związanych z HT pisz śmiało do Praqola - to nasza encyklopedia wiedzy.


CO KONIECZNIE NALEŻY ODWIEDZIĆ?


To jest wspaniale prowadzona przez Prondzyna strona internetowa PMP: http://federacjapmp.prondzyn.com/


CO WARTO WIEDZIEĆ? - nawigator po forum


Co sezon organizujemy wielki puchar o Mistrzostwo Federacji Przyszłych Mistrzów Polski.
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=13


Aktualnie obchodzimy jubileusz - nasza federacja istnieje już dwa lata!
http://www.pmp.pun.pl/viewtopic.php?id=85


W tym wątku znajdują się informacje o trwającym cały sezon Pucharze Duetów - nowej zabawie.
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=8


Jeśli chcesz sobie spokojnie pospamować zapraszam tutaj:
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=1


Dla szczególnie zatwardziałych spamerów powstał "totalny spam" , ale uważaj tam na chytre Koty oraz nisko latające Smoki ;-) http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=12


Tutaj znajdziesz wszelkie informacje na temat naszej dumy - czyli federacji PMP:
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=10


Wreszcie śmiało pytaj o dowolne sprawy dotyczące HT:
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=11


Na koniec jeśli nie boisz się spotkania z Wikingiem Mackillem oraz innymi nocnymi markami zapraszam do nocnej gadki: http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=3

Offline

 

#2 2009-10-10 16:44:25

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

A teraz zapraszam wszystkich członków federacji - zarówno tych nowych jak i starych do napisania kilku słów o sobie w ramach powitania.

Poprzedni wątek został strasznie zaspamowany - tym razem zadbam o schludność ;-)

Offline

 

#3 2009-10-10 17:01:33

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

Witam wszystkich nowych oraz starszych członków naszego forum.

Jestem Einar_PMP, tutaj posługuję się aliasem Eiinaar (tak zostało z początków gry). W Hattricka gram od stycznia 2009 roku, na razie mój zespół, Smalec wykonuje regularne awanse i gra w VIII lidze. Ponadto od niedawna jestem moderatorem w federacji PMP.

Kilka słów o sobie prywatnie: mam na imię Bartek i mam 23 lata. Aktualnie studiuję historię oraz archiwistykę na poznańskim UAM-ie. Jako rodowita Pyra mam zamiłowanie do ładu oraz porządku i jestem straszną sknerą ;-)

Szczególnie interesują mnie piłka nożna oraz dość ogólnie pojmowana fantastyka. Aktualnie stanu wolnego ;-)

Offline

 

#4 2009-10-10 17:14:56

ochman86_PMP

nadprzyrodzony

Skąd: WWY
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 645
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

Mój nick to ochman86_PMP, zarówno tutaj jak i w świecie HT. Moją drużynę czyli Leszczydół FC Nowiny objąłem w lutym 2009 roku. Aktualnie jestem w IX lidze z dobrymi perspektywami na VIII ligę i w przyszłości oczywiście będę mistrzem Polski w HT w co z upartą świętością sobie konsekwentnie wmawiam;)

Prywatnie: Mam na imię Marcin, 23 lata. Ukończyłem Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Od września 2009 jestem funkcjonariuszem Policji co uważam za zaszczyt. Mieszkam w miejscowości Leszczydół Nowiny (blisko Wyszkowa), obecnie przebywam w Słupsku, aż do 2 kwietnia, potem wracam do Warszawy.

Interesuję się sportem, szczególnie piłką nożną, dobrą książką sensacyjno-historyczną oraz historią II Wojny Światowej.

Ostatnio edytowany przez ochman86_PMP (2009-10-10 17:18:46)

Offline

 

#5 2009-10-10 17:22:39

chytrykot

fantastyczny

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 167
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

Żeby pozostać przy Poznańskich klimatach wpiszę się odrazu

Jestem sobie Tomek chociaż wolę być tym rozchahanym i przebiegłym kocurem. Czworonogiem zostałem kilka lat temu w boże narodzenie za sprawą wina Na początku był to jedynie mój tag artystyczny, by wkrótce zostać moim drugim imieniem.
Lubię gotować, ale gdy sprawia to przyjemnośćw prawdziwym tego słowa znaczeniu. Gotować dla znajomych sprawiając innym radochę to jest to!! Gotowanie dla pieniędzy mnie nie kręci. Poza tym lubię biegać :]
Jestem 25letnią Pyrą i podpisuję się pod tym 4łapkami Kibicuję Kolejorzowi i miłości do tego klubu nie liczę w kilometrach. Poza Lechem lubię włoskie kluby jak AC Milian, Juventus.

W swojej krótkiej przygodzie z HT niezdążyłem jeszcze osiągnąć zbyt wiele. Jestem cierpliwy w tej kwestii ponieważ dość szybko poznałem realia tej gry dzięki osobom które pozwoliły mi poznać magię Hattricka - Vinssentowi i w głownej mierze Einarowi.


boję się że w drodze po awans do VII ligi najtrudniejszym rywalem będzie moja drużyna - czy podołam?

Offline

 

#6 2009-10-10 18:09:59

shockie

fatalny

8312804
Skąd: Swarzędz/k.Poznania
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

Widzę, że jest tu sporo Poznaniaków. Miło

Ja z kolei jestem ze Swarzędza, ale pochodzę z Poznania. Nazywam się Mikołaj, obecnie studiuję na pierwszym roku ekonomii na UP i już widzę, że był to zły wybór :S Trochę dużo matematyki, której nie trawię, a za mało spraw związanych z samym rynkiem.
Obecnym klubem Holy Bastards gram od bodaj grudnia 2007 pod pseudonimem shockie. Posiadałem kiedyś inny klub, ale po bodaj kilku tygodniach zaprzestałem logowania. Przesiaduję aktualnie w VI lidze i tam planuję 2-3 sezonowy postój. Hattrickiem trochę poważniej zacząłem się interesować może pół roku temu. Jakiś czas temu dołączyłem do grona prezesów z HTLive, ale nie chciałbym poprzestawać tylko na jednej społeczności. Mam nadzieję, że nie będę z tego powodu w jakiś sposób dyskryminowany na tym portalu

Chytrykocie, masz świetną pasję, a mianowicie gotowanie! Zawsze chciałem się tym zajmować. Później żałowałem, że nie poszedłem do technikum gastronomicznego tylko wybrałem LO no ale potem już ciężko było zmienić wybór.

Lubię słuchać dobrej muzyki. Przede wszystkim rocka, ale ujdzie wszystko co wpadnie w ucho. Kocham fantastykę, ale jak dotąd ograniczałem się do książek Warcrafta - najlepsze jak dla mnie uniwersum, gdyż są tam wg mnie najlepsze rasy: Nocne Elfy, Krasnoludy, wszelako pojmowani Magowie czy chociażby Orkowie i Trolle. Lubię oczywiście grać w piłkę nożną, a od tygodnia chyba pokochałem tenis ziemny. Zapisałem się na naukę i już czuję zamiłowanie do tej dyscypliny

Mam nadzieję poznać tutaj jeszcze więcej ciekawych ludzi, których jednym z zainteresowań jest właśnie Hattrick.

Dodać mogę, że w przyszłym tygodniu mam zamiar zakupić supportera, a wtedy postaram się dołączyć do federacji w samej grze. O ile mnie do niej przyjmiecie

Ostatnio edytowany przez shockie (2009-10-10 18:13:11)

Offline

 

#7 2009-10-10 20:25:48

Donlisu

błyskotliwy

4360003
Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

No to i Ja się wpiszę nick z HT to Donlisu_PMP, w hattrick gram troszkę ponad 2 lata a wkręcił mnie kolega (za co mu dziękuje) już po pierwszym dniu wiedziałem, że to jest to
Obecnie gram 3 sezon w 6 lidze. Bywalo różnie, pierwszy sezon skończyłem na 3 miejscu a w drugim broniłem się przed spadkiem a teraz znów walczę o miejsca 2-3 Strzałem w dziesiątkę okazał się zakup supportera i dołączenie do federacj Przyszłych Mistrzów Polski

Teraz cosik o mnie:
Mam na imię Bartek, mam 17 lat i mieszkam w Oleśnicy i chodzę do Zawodowej szkoły jako Mechanik Monter Maszyn. Lubię grać w Piłkę nożną i siatkówke. Jestem wielkim fanem AC Milanu któremu kibicuje już bardzo długo, z polskich zespołów lubię Lecha i Śląsk
To tyle o mnie

Dodać mogę, że w przyszłym tygodniu mam zamiar zakupić supportera, a wtedy postaram się dołączyć do federacji w samej grze. O ile mnie do niej przyjmiecie

szockie powitamy Cię jak w domu więc zapraszamy


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to porażka"

FORZA MILAN !!!!!!

Offline

 

#8 2009-10-11 01:48:39

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

@Shockie

Witam na forum zewnętrznym - ja też początkowo nie miałem supka i moja aktywność federacyjna ograniczała się tylko do tutejszego forum. No i do dziś znacznie częściej spotkać mnie można tutaj niż na forum wewnętrznym ;-)

Na pewno w federacji przyjmiemy Cię z radością ;-)

Offline

 

#9 2009-10-11 16:53:48

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Wątek powitalny

dzień dobry mam na imię Ania , mam 8 lat , a zaprosił mnie tu smok... powiedział że da mi dużo lizaków jak tu przyjdę, więc jestem ...

PS: witam prezesy ... nie będę się przedstawiał ...

Offline

 

#10 2009-10-24 16:57:05

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

kornel85 napisał:

dzień dobry mam na imię Ania , mam 8 lat , a zaprosił mnie tu smok... powiedział że da mi dużo lizaków jak tu przyjdę, więc jestem ...

PS: witam prezesy ... nie będę się przedstawiał ...

ostatni wielokropek czytać powinniśmy że z korneli świnia bo przedstawić się nie chce lub myśli że jest tu tak znany ze nie musi ...oj nie ładnie chłopczyku słoma z bucików sterczy

Offline

 

#11 2010-08-01 20:10:11

 budyniek

solidny

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Wątek powitalny

Witam z powrotem.

Offline

 

#12 2010-08-09 19:29:50

ochman86_PMP

nadprzyrodzony

Skąd: WWY
Zarejestrowany: 2009-06-22
Posty: 645
Punktów :   

Re: Wątek powitalny

Czyżby koniec supportera?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Гидель wirtualna adopcja psa rozella