#1 2009-02-19 20:24:04

prondzyn

nadprzyrodzony

3637099
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 699
Punktów :   
WWW

Komu kibicujesz?

No panowie... podzielmy się komu kibicujemy...

Ja osobiście już około 10 lat jestem fanem Manchesteru United.
Za to, że grają do końca i za finał Ligi Mistrzów w '99 roku.

Z zawodników, to najbardziej podziwiam Walijskiego Czarodzieja - Ryana Giggsa.
Wierny Manchesterowi United od początku do końca.
Szkoda, że urodził się w Walii i nie mógł zawojować w reprezentacji.

Po za piłką nożną, to odkąd mieszkam w Toruniu (około 4 lata)
to kibicuje również toruńskim żużlowcom - dawniej Apator teraz Unibax Toruń.

A Wy...?


WE WILL NEVER DIE BECAUSE WE ARE UNITED

http://federacjapmp.prondzyn.com <-- nasza strona
http://www.pmp.pun.pl/viewtopic.php?id=94 <-- uwagi dotyczące strony

Offline

 

#2 2009-02-20 00:25:10

Kwiato_PMP

mistrzowski

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 350
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Moje kluby zagraniczne to BARCA(pierwszy szalik-zamienilem sie z gosciem na czapke Adasia-naiwniak bylem,ale czego sie nie robi dla barw i JUVE(koszulka Del Piero i ten numer ktory kocham do dzis;). Jezeli chodzi o polskie kluby - SLASK WROCLAW-zawsze lubilem ich tak ooo, a od kiedy mieszkam we Wroclawiu, to wiadomo Oprocz tego kluby belchatowskie - GKS BOT i SKRA(siatka)

Offline

 

#3 2009-02-21 13:18:26

hodi84

fatalny

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Od kilku dobrych lat Podbeskidzie Bielsko-Biała na arenie lokalnej
A jeśli chodzi o arenę międzynarodową to Inter Mediolan od dziecka i ciąga rywalizacja z przyjacielem, zagorzałym fanem Milanu

Offline

 

#4 2009-02-22 14:22:56

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Komu kibicujesz?

osobiście to kilku już lat wolę piłkę zagraniczną ... bo tam jak kupują mecze to pocichu ...
(z wyjątkiem chyba juve) którym również kibicuję , i oczywiście barca ... z Polskiej ligi to dawniej Legia... ale na oko to wszytkie kluby z 1-2 ligi degradacja powinna czekac i tak może do EURO 2012 się oczyścimy... a jak nie to czarno to widze...

Offline

 

#5 2009-02-22 18:37:27

 budyniek

solidny

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Komu kibicujesz?

Ja kibicuję Menchesterowi United już od jakiegoś czasu.
Kibicuję też Cristiano Ronaldo.

Offline

 

#6 2009-02-22 19:15:12

Safar

przeciętny

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 30
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

To odkąd poznałem kumpla w 3 gim zaszczepił wemnie taką prawdziwą miłość do piłki a tak to predzej tyle by pokopać i udzielić się troszke w temacie z piłki z kumplami ale na dzien dzisiejszy fanatyk CHELSEA z zagranicznych klubów szanuje jeszcze Juve... a z naszych klubów to chyba wiadomo tylko Lech !!

Offline

 

#7 2009-02-22 20:33:39

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Miałem się tu nie udzielać ale co tam.

jestem fanem Wisły Kraków, Realu Madryt, Liverpoolu, Interu. Nie trawię żadnych drużyn z Niemiec.

Offline

 

#8 2009-02-23 20:20:57

MVP_Wilu

kiepski

Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Ja jak byłem mały, bardzo mały - czyli podstawówka - to kibicowałem Bayernowi Monachium:) Miałem koszulki, miałem poduszkę, pudełko na szczoteczkę itd

Podstawówka się skończyła, zaczęło się gimnazjum, przerzuciłem się na siatkówkę i F1:) i tak mi zostało do dziś:)

Oczywiście ważniejsze mecze śledzę, to nie ulega wątpliwości:)

Jeśli jednak chodzi obecnie o kibicowanie to tak:

Piłka nożna zagraniczna => chyba najbardziej Chelsea, ale nie jestem mocno związany:P
Piłka nożna polska => KOLEJORZ!!! (jakby ktoś nie wiedział Lech Poznań ) Zarazili mnie i to porządnie znajomi ze studiów (mieszkam obecnie w Poznaniu). Zarówno dziewczyny jak i chłopaki. Kolejorz to niesamowita drużyna a atmosfera... Nie do opisania!!!
Siatkówka w zasadzie nie mam faworyta, Lubię Jastrzębski i Skrę najbardziej.
F1 rzecz jasna Kubica!!!
Żużel i tu pozdrawiam Prondzyna Unia Leszno!!! (w zeszłym sezonie Wam się udało, teraz nie liczcie na wygraną)

A tak w ogóle to

Kibicuje wszystkim naszym sportowcom!!! POLSKA!!!!!

Offline

 

#9 2009-02-24 12:18:06

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

A ja jestem fanem Allena Iversona Kto nie wie któż to już służę informacją multimedialną: http://www.youtube.com/watch?v=QZARgv6ulkg
Ogólnie wolę pooglądać NBA od jakiejkolwiek ligi piłkarskiej, ale, że dużo tego w TV nie ma, to na futbol jestem skazany Z tego powodu ogólnie kibicuję angielskim klubom na arenie międzynarodowej i śląskim w polskiej lidze.


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

#10 2009-02-24 13:45:10

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Komu kibicujesz?

Praqol napisał:

A ja jestem fanem Allena Iversona Kto nie wie któż to już służę informacją multimedialną: http://www.youtube.com/watch?v=QZARgv6ulkg
Ogólnie wolę pooglądać NBA od jakiejkolwiek ligi piłkarskiej, ale, że dużo tego w TV nie ma, to na futbol jestem skazany Z tego powodu ogólnie kibicuję angielskim klubom na arenie międzynarodowej i śląskim w polskiej lidze.

miałem kiedyś koszulkę jego brata davida:) z san antonio teraz nie wiem gdzie pyka...


EDYTA sorki źle spojrzałem chodziło mi oczywiście o robinsona a nie o Iversona...

ale wytłumacze że godzinę temu jechałem z uchyloną szybą od samochodu i pech chciał że kamień wpadł do auta... a teraz odzyskuje wzrok ... miałem sporo szczęścia... bo teraz mógł bym mieć jedno oko... tak więc przestrzegam zamykajcie okna w samochodzie

Ostatnio edytowany przez kornel85 (2009-02-24 13:51:25)

Offline

 

#11 2009-03-06 14:08:34

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

z pilki noznej to wiem tyle ile trzeba wiedziec by sie spokojnie przemieszczac po okolicy  biorac pod uwage ze mieszkam w 3miescie to ta wiedza sie przydaje bardziej chyba przerabane maja w krakowie ...
co do kibicowania to kibicuje stoczniowcowi nie tylko temu w ht ale tez hokejowej druzynie bo jak juz pisalem od niedawna jakos zarazilem sie hokejem. zanim polazlem na lodowisko ogladalem hokej tylko w telewizji i musze wam powiedziec ze to wogle nie jest sport telewizyjny polecam wam raz wybrac sie na jakis mecz hokeja bo zupelnie innaczej go sie odbiera w realu bo jest to sport szybki twardy i bardzo widowiskowy zreszta jak czytalem wasze profile to widzialem ze jedna osoba z federacji tez jest fanem hokeja  (ciekawe komu kibicuje) ... wlasnie mam takie pytanko do was jesli juz powstal taki temat o kibicowaniu jak sobie radza osoby z klubow pilkarskich ktore sie nie nawidza??? w hattricku jestescie przyjaciulmi a w realu sie nienawidzicie ??? to by bylo glupie wiec jak z tym sobie radzicie?

Offline

 

#12 2009-03-06 14:30:14

MacKill

światowej klasy

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 459
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Moim zdaniem takie podejście do tematu powinno być karalne. Sorki ale moim zdaniem bezsensowne pytanie...

Offline

 

#13 2009-03-06 14:47:27

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

Drunk-Dragon napisał:
"wlasnie mam takie pytanko do was jesli juz powstal taki temat o kibicowaniu jak sobie radza osoby z klubow pilkarskich ktore sie nie nawidza??? w hattricku jestescie przyjaciulmi a w realu sie nienawidzicie ??? to by bylo glupie wiec jak z tym sobie radzicie?"
Strasznie głupie pytanie. Bez urazy, nie chcę nikogo obrazić i nie pisze o nikim konkretnym.
Jak można nienawidzić kogoś dlatego, że kibicuje innej drużynie piłkarskiej? To jest chore podejście, które charakteryzuje ludzi, chodzących na stadiony żeby zrobić rozróbę. Ja kibicuje Lechowi Poznań, oczywiście autentycznie cieszę się, gdy Legia i Wisłą przegrywają swoje mecze, ale nie odczuwam nienawiści do tych drużyn, tym bardziej do ich kibiców. Wręcz przeciwnie, zawsze kibicuje naszym drużynom w europejskich pucharach (nawet Legii :-).   
Żeby uniknąć off-topu dopiszę, że z drużyn zagranicznych maniakalnie kibicuje Chelsea. A zacząłem zanim jeszcze w Londynie usłyszano o Abramowiczu, w czasach, gdy trenerem był Ruud Gullit. Teraz nawet mój zapał osłabł, po tym jak Roman zaczął wydawać miliony na różne gwiazdki pokroju Szewczenki.

Ostatnio edytowany przez Eiinaar (2009-03-06 14:48:15)

Offline

 

#14 2009-03-06 15:15:02

drunk-dragon

tytaniczny

1734692
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 984
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

moze i glupie pytanie ale zyciowie i to nie ja jestem tworca "szalikowcow" tylko obserwatorem tego co sie dzieje i nie mowcie mi ze to o czym pisalem to tylko margines problemu polskich kibicow bo widze co sie dzieje wokolo mnie hmmm chyba ze mam pecha i znam samych popaprancow...
  ale jak jestescie na meczu to nie spiewacie obrazliwych jak to sie dumnie nazywa piesni o innej druzynie ??? nigdy tego nie robiliscie? moze sie myle moze mam zla wyobrazenie o tym wszystkim ... ale skoro kibicujecie i chodzicie na mecze to wiecie to o wiele lepiej ode mnie.
@mackill - karane powiadasz hmmmm rozumiec mam ze na tym forum nie ma wolnosci slowa???   (zarcik nie obrazaj sie) moze pytanie jest bezsensowne -ale zeby odrazu krzyczec na mnie za to grozic mi i bic  ( wytlumacz biedakowi napij sie z nim piwa i jeden dobry uczynek masz zaliczony ))
@eiinaar- moze i glupie pytanie ale ze mnie prosty moze glupi user ktory pisze to co widzi swoimi glupimi oczkami i uklada w swojej glupiej glowce po swojemu to co widzi -ale dzieki za odpowiedz
@ all- ale jednak sa tacy kibice o ktorych pisalem wiec pytanie nadal aktualne hmmmm chyba ze to wymysl tv /

Offline

 

#15 2009-03-06 15:42:50

Praqol

tytaniczny

3913500
Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 809
Punktów :   

Re: Komu kibicujesz?

To jest gorsze od fanatyzmu religijnego, bo nie ma żadnych podstaw społecznych.
Pytanie dotyczyło tej sprawy w ht, więc do tego się odniosę. Nie zauważyłem żadnej agresywności w federacjach/na forum, jako tako problemu nie ma. Wiadomo, w lidze czy pucharze zawsze jest mobilizacja, jak np. się trafia na kogoś z konkurencyjnej drużyny, co poznać można po nazwie. Ja osobiście zawsze spinam się ze znajomym na Warszawiaków
Co do tego, co się dzieje na ulicach, to ja mam podobną sytuację, mieszkam na Śląsku, tu nigdy nie wiadomo co odpowiedzieć jak się Ciebie o 22 pytają komu kibicujesz Dla mnie to chore, nigdy tego nie zrozumie i nawet nie chce. Ludzie tak się zachowujący to dla mnie niewyżyci i agresywni debile, ale prawda jest taka, że to margines, jednostki, które robią złą famę. Znam wielu kibiców, tych haczących o uwielbienie klubu, ale większość z nich to spokojni ludzi, którzy nie leją każdego napotkanego. Opisane podejście jest chore, ale tego się nie wyleczy.


Takich dwóch, jak całe PMP, to nie ma ani jednego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com cs dead provet3rans clan wywrotka Piła