#16 2009-10-09 19:58:18

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Castlevana_PMP napisał:

Oby szło jak najlepiej, powodzenia

Dzięki powodzenie sie przyda


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#17 2009-10-09 20:03:02

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Witam na forum także prezesa Skibę, bardzo nam miło gościć kolejnego przedstawiciela najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Czołem, również bardzo mi miło


Eiinaar napisał:

Powyższe pytanie do Ursyna spokojnie można skierować również do Ciebie, jak wygląda w Twoim przypadku bilans finansowy oraz trening (spojrzawszy na formę Twoich zawodników można odnieść wrażenie, że nie masz treningu ogólnego) w ekstraklasie?

Bilans finansowy to 1,6 mln od sponsorów i 2 mln co dwa tygodnie za bilety (frekwencja okrutna w tym sezonie na meczach, ale w końcu nie ma co się dziwić, skoro dostaję tęgie lanie co tydzień ) + 200-300k z PP. Wydatki to 3,7 na pensje (chyba przesadzam lekko) + to co wszyscy, czyli sztab, stadion i juniorzy.

Trenuję podania, nie wiem już nawet który sezon. Wcześniej długo trenowałem rozgrywanie, przeplatane właśnie z podaniami.

Eiinaar napisał:

(spojrzawszy na formę Twoich zawodników można odnieść wrażenie, że nie masz treningu ogólnego)

Spojrzawszy na formę moich zawodników, odnoszę wrażenie, że aaaaarghhhhhh! )


Uuk!

Offline

 

#18 2009-10-09 20:16:20

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Ty oraz Skiberpool macie zdecydowanie najmniej wykonanych transferów w całej ekstraklasie. Nie zajmujesz zatem chyba się jakoś intensywnie ST.

Jak udaje Ci się utrzymać na takim wysokim poziomie przy treningu ogólnym? Czy przy takim poziomie pensji można utrzymać się powyżej zera w bilansie dwutygodniowym tylko z sponsorów i kibiców?

Ile mniej więcej czasu tygodniowo poświęcasz na Hattricka?

Moja aktualna drużyna e-klasowa ma mniejszą wartość niż drużyna, którą dysponowałem w IV lidze. Paradoks HT sprawił, że wzmacnianie składu stało się źródłem dochodów, gdyż lepsi zawodnicy mniej kosztują.

Pytanie jest celne. Nie zajmuję się DT ani ST, ale chyba będe musiał zacząć, żeby sfinansować stopniowe przekształcanie składu.

Ekonomicznie rozsądne pensje w e-klasie to jakieś 2,5 mln. Uwzglęniając PP pozwalają wychodzic na 0 w bilansie dwutygodniowym. Ze względu na HTM nie zaprzątam sobie jednak tym na razie głowy - tutaj zyski z kibiców są kosmiczne (w tym tyg: 1 928 200 zł oraz 1 153 500 zł).

Czas w HT. Aktualnie baaaardzo dużo, gdyż pracuję przy komputerze podłączonym do sieci, jednak w przyszłym tygodniu zaczynam studia i moja aktywność w HT dramatycznie spadnie.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#19 2009-10-09 20:33:04

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

drunk-dragon napisał:

witaj bohaterze  ht )
nie obawiasz się że jak zdobędziesz najwyższy szczyt w tej grze to zaczniesz się zastanawiać po co dalej grać lub co gorsza wpadniesz w rutynę ???
   wirtualny świat... wirtualni znajomi... wirtualny złodziej czasu ... ockniesz się z tego zauroczenia i okaże się że tak naprawdę straciłeś tylko kawał życia ... miałeś kiedyś takie obawy ???

Dopiero od poprzedniego sezonu - gdy pojawiła sie szanasa na awans do e-klasy i dobrze mi szło w PP - wróciła mi (po ponad roku) przyjemność z gry w HT. Nie obawiam się popadnięcia w rutynę - ja wiem, że to się stanie i jestem na to przygotowany HT nigdy nie zastępowało mi rzeczywistości i raczej mi to nie grozi w dającej się przewidzieć przyszłości


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#20 2009-10-09 21:58:17

Donlisu

błyskotliwy

4360003
Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Czy po osiągnięciu wszystkiego z klubem będziesz się poważnie zastanawiał nad objęciem kadry ?? Czy kadra cię w ogóle niem kręci ??


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to porażka"

FORZA MILAN !!!!!!

Offline

 

#21 2009-10-09 22:39:30

alvred

przeciętny

Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Goście z Ekstraklasy

Witam elitę HT

skiba napisał:

Czołem, również bardzo mi miło

Mnie jeszcze bardziej W poprzednim sezonie w PP napsułem Ci troszkę nerwów ale mecz pamiętam i mimo mojej porażki bardzo pozytywnie go oceniam ze względu na naszą relację w czasie jego trwania , działo się :O napinka była okropna Nie podziękowałeś mi do dziś , że motsa nie ustawiłem ;(

Powiedz mi co jest w tym sezonie dla Ciebie priorytetem , liga czy PP ?

Napisałeś , że trenujesz podanka , czyli jako jedyny w e-klasie masz dodatkowy zarobek ,... ile on wynosi średnio na tydzień ? 

URSYN @ Napisz proszę jaką masz ustawioną intensywność treningu i kondycję przy ogólnym ?

Offline

 

#22 2009-10-09 22:54:40

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Donlisu napisał:

Czy po osiągnięciu wszystkiego z klubem będziesz się poważnie zastanawiał nad objęciem kadry ?? Czy kadra cię w ogóle niem kręci ??

Na razie mnie średnio kręci. Nie wykluczam takiej opcji, ale aktualnie nie planuję


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#23 2009-10-09 22:56:46

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

alvred napisał:

URSYN @ Napisz proszę jaką masz ustawioną intensywność treningu i kondycję przy ogólnym ?

100/30. Jestem w stanie utrzymać solidną kondycję u 32 latka.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#24 2009-10-10 11:31:37

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

alvred napisał:

Witam elitę HT


Mnie jeszcze bardziej W poprzednim sezonie w PP napsułem Ci troszkę nerwów ale mecz pamiętam i mimo mojej porażki bardzo pozytywnie go oceniam ze względu na naszą relację w czasie jego trwania , działo się :O napinka była okropna Nie podziękowałeś mi do dziś , że motsa nie ustawiłem ;(

Dzięki ) Mecz był niezły, to fakt. Troszkę więcej szczęścia miałem, bo mogło się spokojnie skończyć odwrotnie.

alvred napisał:

Powiedz mi co jest w tym sezonie dla Ciebie priorytetem , liga czy PP ?

Liga. Zdecydowanie. Ale i tak będzie duży problem z utrzymaniem.

alvred napisał:

Napisałeś , że trenujesz podanka , czyli jako jedyny w e-klasie masz dodatkowy zarobek ,... ile on wynosi średnio na tydzień ?

Oj, nie mam pojęcia. Nie wyliczałem takich rzeczy już ładnych parę sezonów )
Nie wiem nawet, czy zarabiam na treningu cokolwiek, bo awans do I ligi zmusił mnie do grania starszymi graczami (w sensie lepszymi w głównym skillu, bo młodych tak wysoko wytrenowanych nie ma, a jak są, to kosztują majątek), a tacy wiadomo, wolniej trenują i szybciej tracą na wartości. Musiałem też pozbyć się obrońców w trenowalnym wieku i zastąpić ich dziadkami, bo inaczej spadłbym z hukiem już w zeszłym sezonie, więc nie mam nawet 14 graczy do treningu. Ale jeszcze nie tak dawno przez większą część sezonu udawało mi się trenować 15 graczy w każdym tygodniu, więc wtedy jakiś zarobek na pewno był


Uuk!

Offline

 

#25 2009-10-10 17:07:42

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

@Skiba

Ile mniej więcej czasu spędzasz tygodniowo i czym się wówczas zajmujesz?

Czy rozpatrujesz w przyszłości możliwość prowadzenia jakiejś reprezentacji?

Offline

 

#26 2009-10-10 17:15:46

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Mam jeszcze pytanie do obu prezesów:

Już wiemy, że obaj nie zajmujecie się ST i DT a i zyski z treningu nie są zbyt duże. Gdzie w takim razie znajduje się recepta na sukces?

Czy działacie głównie jako ekonomiści - to znaczy wcześniej zgromadziliście spory kapitał czy raczej staracie się bazować na zaskoczeniu taktycznym rywali?

Jaki macie plany na przyszłość? Kiedy walka o mistrzostwo i jak długo chcecie grać w E-klasie?

Offline

 

#27 2009-10-10 17:26:43

Tun

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Wpadłem się przywitać i oczywiście z gratulacjami i życzeniami dla dostojnych Jubilatów z federacji PMP :-)

Co prawda wątek nie dla mnie, bo do Ekstraklasy jeszcze mam kawał drogi, ale co moderator każe, to spełniam. A kazał na ChatBoxie tu przyjść i pisać :-)

Offline

 

#28 2009-10-10 17:28:01

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Właśnie gościmy na forum występującego prywatnie Tuna - witamy serdecznie.

Czy już w przyszłym sezonie ekstraklasa? Jak wyglądają plany Smoków w tym sezonie?

Ile mniej więcej czasu zabierają obowiązki moderatora?  A ile poświęcasz na prowadzenie klubu?

Offline

 

#29 2009-10-10 17:39:03

Tun

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Czy już w przyszłym sezonie ekstraklasa?

O! To byłaby dziejowa niesprawiedliwość w Hattricku, gdybym awansował. Na razie marzeniem jest - jak każdego beniaminka - utrzymanie się na zapleczu Ekstraklasy. Niemniej kiedyś chciałbym tam trafić. Póki co, jak Wy jesteście PMP, to ja jedynie PME (Przyszły Męczennik Ekstraklasy)

Eiinaar napisał:

Jak wyglądają plany Smoków w tym sezonie?

Utrzymać się!! Nawet po barażu. No cóż - jeśli za kryterium przyjąć pensje drużyny, to jestem w ogonie. Wyprzedzają mnie w tym względzie nawet drużyny z III ligi. Ale liczę na smoczy duch moich chłopaków

Eiinaar napisał:

Ile mniej więcej czasu zabierają obowiązki moderatora?  A ile poświęcasz na prowadzenie klubu?

Od momentu, gdy zostałem Senior MOD'em to 80% czasu w HT to właśnie obowiązki MOD'a. Wczoraj przez to wszystko uciekło mi 2 grajków na TL, bo byłem zajęty właśnie obowiązkami. Ale sądzę, że jeszcze miesiąc/dwa i jakoś sobie to poukładam, by przynajmniej licytowanych grajków nie tracić
W sumie klubem zajmuję się mało. Na PP ustawiam skład pod potrzeby ligowe i pod grajków, którzy w lidze nie grają, więc z tym nie ma problemu. Natomiast więcej czasu poświęcam na mecze ligowe - staram się ustawiać pod rywala, więc siłą rzeczy i czasu więcej to zajmuje. Nie mam na tyle silnej drużyny, by grać swoje i muszę szukać słabych punktów u swoich rywali

Offline

 

#30 2009-10-10 17:46:22

chytrykot

fantastyczny

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 167
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Witaj Tun
Często gdy otwieram jakiś wątek zamknięty przy liczbie postów nieprzekraczającym 10 i jako ostatni widnieje Twój, wyjaśniający założycielowi dlaczego żywot jego tematu właśnie dobiegł końca - najzwyczajniej uśmiecham się. Jak Ty sobie z tym radzisz? ;]]]

Co sprawia Ci największy problem w HT i czego żałujesz najbardziej w swojej dotychczasowej Hattrickowej karierze ?

Kocie pozdrowienia - m i a u u ;>


boję się że w drodze po awans do VII ligi najtrudniejszym rywalem będzie moja drużyna - czy podołam?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Luxury Vacation Villa 13 https://www.hotels-world.pl/ wirtualna adopcja psa rozella