#46 2009-10-10 19:38:12

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

kolejne pytanie do naszych doświadczonych kolegów z E-klasy, a mianowicie:
kiedy Panowie wg. was najlepiej (zarówno pod względem ekonomicznym jak i rozwojowym - czyli awansowaniem na wyższe szczeble ligowe) rozpocząć trening ogólny?

Według mnie - nigdy. No, niech będzie, w I-II lidze, jeśli masz solidne podstawy ekonomiczne, a dzięki ogólnemu będziesz dużo wygrywał, czym zarobisz na pokrycie pensji + wymianę starszych graczy na młodszych.

Inaczej ogólny nie ma sensu, bo gracze tracą na wartości z wiekiem, a Ty nie zarabiasz treningiem na ich odmłodzenie.

Co innego, jeśli ogólny idzie w parze z handlowaniem, wtedy możesz zacząć nawet od dziś )

immortalman_PMP napisał:

czy może jednak istnieje szansa na dojście do E-klasy z treningiem innym niż ogólny, zwłaszcza biorąc pod uwagę mające nastąpić zmiany?

Skoro mi się udało, to dlaczego Tobie ma się nie udać?


Uuk!

Offline

 

#47 2009-10-10 19:43:29

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

witam wielmożnych Polskiego HT

Siema kornel! 85 to rocznik? Pytam, bo sam jestem 85

kornel85 napisał:

Na początek napiszcie może czy podczas dłuuugiej kariery w "szczypiorku" , macie , pamiętacie o szczególnym meczu który jest dla was szczególny , pamiętny?? mecz który podsumował by wasze wszystkie osiągniecia (bądz porażki) w HT ? i dlaczego właśnie ten mecz?

Miałem kiedyś w karierze niesamowity  mecz, w ktorym z 0-4 wyszedłem na 5-4. W zeszłym sezonie miałem w ostatniej kolejce mecz, który decydował o awansie bezpośrednim. Wyjazd, a ja zaryzykowałem PiCa przed finałem PP i się udało!

Najważniejszy jednak mecz w mojej karierze, który stanowi o tym czego się nauczyłem przez te lata i jakim jestem farciarzem, to oczywiście zeszłosezonowy finał PP. Kto widział, ten wie

kornel85 napisał:

Co uważacie za porażkę w waszej karierze menagera ? może być mecz , wydarzenie , czy może jest ono dopiero przed wami ?

Za największą porażkę w swojej karierze uważam niepełne wykorzystanie narzędzia jakim jest trening. Po prostu zdecydowanie za mało na nim zarobiłem


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#48 2009-10-10 19:49:51

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

witam wielmożnych Polskiego HT

Na początek napiszcie może czy podczas dłuuugiej kariery w "szczypiorku" , macie , pamiętacie o szczególnym meczu który jest dla was szczególny , pamiętny?? mecz który podsumował by wasze wszystkie osiągniecia (bądz porażki) w HT ? i dlaczego właśnie ten mecz?

Hmmm, ciężko mi wygrzebać jakiś szczególny mecz. Na początku kariery długo grałem norge, bo tylko to dawało mi szanse z grającymi dłużej ode mnie, więc albo wygrywałem fartownie 4:3, albo przegrywałem 7:0

Ogólnie uważam, że mam niesamowite szczęście jeśli chodzi o HT, przeważnie silnik jest po mojej stronie, przynajmniej odnoszę takie wrażenie. Niczego bym bez tego szczęścia nie osiągnął. Wspominany już tutaj przeze mnie, ostatni mecz zeszłego sezonu z Future, dość dobrze to podsumowuje

kornel85 napisał:

Co uważacie za porażkę w waszej karierze menagera ? może być mecz , wydarzenie , czy może jest ono dopiero przed wami ?

Ostatni mecz ligowy z Ursynem nieźle pasuje pod tę kategorię ) No i nie zaznałem jeszcze goryczy spadku do niższej ligi, więc ta część przede mną (oby nie za szybko:))

e: cytaty mi się pomieszały

Ostatnio edytowany przez skiba (2009-10-10 19:50:56)


Uuk!

Offline

 

#49 2009-10-10 19:52:21

Donlisu

błyskotliwy

4360003
Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Ja mam pytanko do oby dwóch reprezentantów e-klasy i do Tuna:

Jakie jest wasze największe marzenie w HT ??


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to porażka"

FORZA MILAN !!!!!!

Offline

 

#50 2009-10-10 19:56:06

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Donlisu napisał:

Ja mam pytanko do oby dwóch reprezentantów e-klasy i do Tuna:

Jakie jest wasze największe marzenie w HT ??

Przejść w końcu tę głupią grę


Uuk!

Offline

 

#51 2009-10-10 19:59:55

Donlisu

błyskotliwy

4360003
Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 236
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

ehehh fajnie by było ale czy chciałbyś szczególnie wygrać w jakiś rozgrywkach ??


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to porażka"

FORZA MILAN !!!!!!

Offline

 

#52 2009-10-10 20:05:53

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Donlisu napisał:

ehehh fajnie by było ale czy chciałbyś szczególnie wygrać w jakiś rozgrywkach ??

Miło byłoby wygrać ekstraklasę. Miło byłoby wygrać PP. Miło byłoby pograć w HM. Ale na chwilę obecną, wszystkie te rzeczy wydają mi się równie odległe, jak gra w I lidze z szóstoligowej perspektywy


Uuk!

Offline

 

#53 2009-10-10 20:06:12

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Donlisu napisał:

Ja mam pytanko do oby dwóch reprezentantów e-klasy i do Tuna:

Jakie jest wasze największe marzenie w HT ??

Loguję się, a tu w MyHattrick komunikat:

Z powodu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadzwyczaj dobrych wyników finansowych waszej ulubionej gry, z radością inforujemy, iż każdy użytkownik HT otrzyma w prezencie pod choinkę kratę wódki.

/HT-Tjecken

Poza tym, mam w głowie wymarzony skład i chciałbym go kiedyś skompletować

Ostatnio edytowany przez Ursyn (2009-10-10 20:06:39)


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#54 2009-10-10 20:18:02

chytrykot

fantastyczny

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 167
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Więc drodzy prezesi z E-klasy i Ty Tunie.... może znajdzie się między z wami ktoś kto znajdzie minutkę czasu na ,,gościnne występy'' w naszym spamie :DDD

dla zdecydowanych szybki linek:)
http://www.pmp.pun.pl/viewforum.php?id=1


boję się że w drodze po awans do VII ligi najtrudniejszym rywalem będzie moja drużyna - czy podołam?

Offline

 

#55 2009-10-10 20:32:26

immortalman_PMP

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

i pytanie trochę z innej beczki:

prywatnie też emocjonujecie się piłką nożną? komu kibicujecie? i czy gracie w inne internetowe managery piłkarskie, np. soccer?

Offline

 

#56 2009-10-10 20:32:27

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Goście z Ekstraklasy

Ursyn napisał:

kornel85 napisał:

witam wielmożnych Polskiego HT

Siema kornel! 85 to rocznik? Pytam, bo sam jestem 85

tak to rocznik

przyznam że nie sledzę e-klasy ale to raczej z braku czasu jak z niechęci

czy Ty i inni siedzieliście za czaów swoich początków dawną  eklase ?

i jak w skali od jednego do 6 zapunktowalibyście swoje opętanie HT ? (gdzie 1 to pół godzinki dziennie a 6 - to całkowite poświęcenoie) [jak było dawniej jak jest teraz ?? ]

Offline

 

#57 2009-10-10 20:51:41

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

i pytanie trochę z innej beczki:

prywatnie też emocjonujecie się piłką nożną? komu kibicujecie? i czy gracie w inne internetowe managery piłkarskie, np. soccer?

Gram co niedzielę w warszawskiej Lidze Bemowskiej. 6+1, półligowe boisko, 2x25min. Kibicuję Realowi Madryt, w polsce trochę Legii. Z innych managerów: czasami zaloguję się na Goal United


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#58 2009-10-10 20:55:17

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

czy Ty i inni siedzieliście za czaów swoich początków dawną  eklase ?

Nie śledziłem e-klasy zbyt dokładnie... Pamiętam Dziobaki, potem nie pamiętam. Teraz nagle awansuję i zupełnie nie kojarzę zespołów.

kornel85 napisał:

i jak w skali od jednego do 6 zapunktowalibyście swoje opętanie HT ? (gdzie 1 to pół godzinki dziennie a 6 - to całkowite poświęcenoie) [jak było dawniej jak jest teraz ?? ]

Aktualnie 5,5. Miałem dzisiaj ślub znajomego w czasie zakończenia licytacji i jednak wybrałem ślub

Dawniej 1, od przyszłego tygodnia będzie 1,5... Zaczynam zajęcia na uczelni.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#59 2009-10-10 21:11:01

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

i pytanie trochę z innej beczki:

prywatnie też emocjonujecie się piłką nożną? komu kibicujecie?

Pochodzę z Gorzowa, więc od dziecka jestem kibicem Stilonu. Poza tym, uwielbiam angielską piłkę. Kocham MU, lubię też Liverpool i Tottenham

immortalman_PMP napisał:

i czy gracie w inne internetowe managery piłkarskie, np. soccer?

Fuj


Uuk!

Offline

 

#60 2009-10-10 21:23:45

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

czy Ty i inni siedzieliście za czaów swoich początków dawną  eklase ?

Zerkałem co parę tygodni, ile tym razem wygrały Dziobaki )

kornel85 napisał:

i jak w skali od jednego do 6 zapunktowalibyście swoje opętanie HT ? (gdzie 1 to pół godzinki dziennie a 6 - to całkowite poświęcenoie) [jak było dawniej jak jest teraz ?? ]

Kiedyś było 6, pewnie nawet z plusem. Potem skończyły się studia, weekendy przestały mieć 4 dni i nagle zaczęło na wszystko brakować czasu. Poza tym, dużo większą frajdę sprawiało mi budowanie drużyny i odhaczanie kolejnych punktów we wcześniej określonym planie, niż taka stagnacja jak to ma miejsce teraz. Inaczej mówiąc, gonienie króliczka było dużo przyjemniejsze niż sama uczta ) Powiedziałbym, że teraz jest 3.


Uuk!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ cs dead provet3rans clan wywrotka Piła