#61 2009-10-11 16:44:00

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Goście z Ekstraklasy

a czy wspominacie w jakiś szczególny sposób dawnego wspóligowca ?? czy macie jeszcze te kontakty z lig 6, 7 i dalej ?? może jakieś forum w 9 lidze jest przez was odwiedzane w wątku np; "weterani 250-tki".


I naj ważniejsze !!!
Co jest  receptą na sukces?? w waszym mniemaniu ?

Offline

 

#62 2009-10-11 17:28:37

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

a czy wspominacie w jakiś szczególny sposób dawnego wspóligowca ?? czy macie jeszcze te kontakty z lig 6, 7 i dalej ?? może jakieś forum w 9 lidze jest przez was odwiedzane w wątku np; "weterani 250-tki".

Grałem pół sezonu w VII lidze i 2 w VI. Nie pamiętam nic. Dopiero 6 sezonów w IV.41 pozwoliło mi zżyć się z ligą. Supportuję do tej pory melex prezesa pawepawe, Gotam Gor's dwarves -Tomasir-a oraz Aniołki Gregora. Od czasu do czasu wymieniamy spostrzeżenia w swoich GB

kornel85 napisał:

I naj ważniejsze !!!
Co jest  receptą na sukces?? w waszym mniemaniu ?

Ameryki nie odkryję, najważniejsza jest kasa (sumienny trening) oraz szczęście
Ta gra uczy pokory. Można mieć "super-pakę", a nieszczęśliwie przegrać decydujące mecze w sezonie i pożegnać się z sukcesem. Dlatego staram się mieć dystans do osiąganych wyników


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#63 2009-10-11 20:16:44

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kornel85 napisał:

a czy wspominacie w jakiś szczególny sposób dawnego wspóligowca ?? czy macie jeszcze te kontakty z lig 6, 7 i dalej ?? może jakieś forum w 9 lidze jest przez was odwiedzane w wątku np; "weterani 250-tki".

Jak najbardziej Najlepiej wspominam ligę V.256 w której spędziłem chyba 6 sezonów. Wtedy byłem chyba najbardziej zafascynowany HT, spędzałem całe dnie przed monitorem, knułem i planowałem, żeby kiedyś dotrzeć na szczyt )
W tamtej lidze poznałem Młociora, Bronara, NebAnphu, Tmuchę, Riska, Szpiega. Większość z nich nadal supportuje, z kilkoma z nich udało mi się wypić piwko, a z Młociorem mam stały oraz regularny kontakt do dziś [cool]


kornel85 napisał:

I naj ważniejsze !!!
Co jest  receptą na sukces?? w waszym mniemaniu ?

Tak jak napisał Ursyn, najważniejsza jest kasa. Żeby mieć kasę, możesz albo handlować, albo trenować (a najlepiej obie te rzeczy). Zbadaj rynek, zobacz gdzie można zarobić (czy to na handlu, czy na treningu), kupuj tanio, sprzedawaj drogo. Nie trenuj tego, co jest teraz "modne", tylko to, czego nikt nie trenuje. Czytaj forum, żeby wiedzieć co w trawie piszczy i jak najlepiej przygotować się do nadchodzących zmian. Podpatruj najlepszych, w jaki sposób oni zarabiają (co trenują, czym handlują, jakich graczy posiadają, jakimi taktykami grają).

A przede wszystkim, używaj głowy i bądź cierpliwy, a sukces na pewno przyjdzie (modły do dowolnego boga/bóstwa też na pewno nie zaszkodzą) )


Uuk!

Offline

 

#64 2009-10-11 22:19:21

limar

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Witam, wpadłem trochę późno , ale mam nadzieje, ze jeszcze sie załapie na to "rocznicowe spotkanko"

Offline

 

#65 2009-10-11 23:29:22

Kwiato_PMP

mistrzowski

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 350
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Nie spozniles sie, jutro o 21.12 dopiero wirtualny toast, wiec mamy sporo czasu.

Pytanie do calej trojki: mieliscie chwile zwatpienia, kiedy chcieliscie wylogowac sie z HT raz na zawsze?

Offline

 

#66 2009-10-11 23:39:13

limar

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Takiej chwili zwątpienia jeszcze nie mialem i nawet jak czasami mnie HT nuży, to szkoda by mi bylo porzucac druzyne. Wtedy raczej mysle, ze zarzuce jakis trening i bede sie logowal raz na kilka tygodni.

Offline

 

#67 2009-10-11 23:56:24

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Miałem okresy małej aktywności, ale nigdy nie myślałem o całkowitym porzuceniu drużyny. Jak mi się znudzi szczytowanie albo nie podołam ekonomicznie, to zapuszczę sobie jakiś trening, może wytrenuję reprezentanta...

Nie odpuszczę jednak do końca temu zielonemu badziewiu, bo już 5,5 roku w nie klikam


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#68 2009-10-12 00:11:36

Kwiato_PMP

mistrzowski

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 350
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Ursyn wspomnial o reprezentancie. JUz ktos o to pytal wczesniej,ale zapytam raz jeszcze : Nie myslicie o reprze? Gracie w E-klasie, wiec badz co badz musicie wiedziec z czyms sie HT je i nie jeden by na Was postawil. Nie kusi Was to? Zwlaszcza Ciebie limar, bo widze CIe w watkach reprezentacyjnych, a wiec interesujesz sie tematem.

Offline

 

#69 2009-10-12 01:46:59

limar

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Odkąd Mikołaj został selekcjonerem interesuje mnie to bardziej niz kiedys, ale tez przy okazji zobaczylem ile roboty przy tym jest, zeby dobrze prowadzic reprezentacje, pilnowac rozwoju przyszlych reprezentantow itd.

Więc o ile ciągnie mnie to troche, to nie mam na to czasu, mecze w piatki też mi nie pasuja, a przy kadrach trzeba niestety byc online.

Dodatkowo nie chcialoby mi sie wykonywac calej tej zmudnej pracy, ktora jest wymagana przy kadrze, a samo ustawianie skladu to troche za malo jak na dobrego selekcjonera.

Dlatego nie sądze, zebym kiedys wystartował.

Offline

 

#70 2009-10-12 12:48:53

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Kwiato_PMP napisał:

Ursyn wspomnial o reprezentancie. JUz ktos o to pytal wczesniej,ale zapytam raz jeszcze : Nie myslicie o reprze? Gracie w E-klasie, wiec badz co badz musicie wiedziec z czyms sie HT je i nie jeden by na Was postawil. Nie kusi Was to? Zwlaszcza Ciebie limar, bo widze CIe w watkach reprezentacyjnych, a wiec interesujesz sie tematem.

Troche przeceniasz moją wiedzę o HT Przyjrzałem się ostatnio meczom naszej repry i stwierdziłem z przerażeniem, że to zupełnie inna gra, o której pojęcie mam mgliste. W samym byciu selekcjonerem nie pasuje mi zewnętrzna presja wyniku - nieprzystająca zupełnie do mojej wizji zabawy jaką jest HT.

Podsumowując, za mało wiem o HT i jestem za bardzo wyluzowany żeby serio brać pod uwagę kandydowanie na selekcjonera.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#71 2009-10-12 14:08:35

Eiinaar

tytaniczny

2788331
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 874
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

@Limar

Troszkę tradycyjny zestaw pytań:

Ile czasu poświęcasz tygodniowo na Hattricka? Czym się wówczas zajmujesz?

Twój zespół już zdobył mistrzostwo Polski i zaszedł bardzo daleko w HM. Nie odczuwasz spełnienia lub znudzenia grą? Jakie masz plany na kilka najbliższe sezonów?

Offline

 

#72 2009-10-12 15:04:52

Kwiato_PMP

mistrzowski

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 350
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Ja mam pytanie do Limara i skiby, bo oni akurat graja juz kilka sezonow w E-klasie. Jaka jest recepta na utrzymanie sie w elicie? Co jest najwiekszym problemem w tym, zeby nie spasc z ligi, a i walczyc o majstra co sezon. Zawsze zastanawial mnie fenomen Beltxisa. Czy inni wenezuelczycy sa tak ciency czy on znalazl zloty srodek.

Offline

 

#73 2009-10-12 17:08:57

Miner_

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Witam wszystkich!

Troszkę późno, ale weekend jak zwykle zajęty

Offline

 

#74 2009-10-12 18:55:35

alvred

przeciętny

Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Goście z Ekstraklasy

Witaj

Tradycyjne pytanie z mojej strony : co ważniejsze w tym sezonie liga czy PP ? Pozostali goście jeżeli mogą to poproszę również o odp


Ziomal ze świętokrzyskiego Piotrek od Leśnych zapisał się do FPMP , szkoda , że tu jeszcze go nie ma , ale może nas znajdzie , a co Wy panowie powiecie na to żeby zostać honorowym członkiem w FPMP ?

P.S Browar jubileuszowy już mi się chłodzi OLE

Ostatnio edytowany przez alvred (2009-10-12 18:56:39)

Offline

 

#75 2009-10-12 20:52:51

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Kwiato_PMP napisał:

Pytanie do calej trojki: mieliscie chwile zwatpienia, kiedy chcieliscie wylogowac sie z HT raz na zawsze?

Nie przypominam sobie nic takiego. To jedna z niewielu rzeczy, w którą jestem całkiem niezły, wiec szkoda byłoby porzucać


Uuk!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/ www.worldhotels-in.com wirtualna adopcja psa rozella