#31 2009-10-10 17:49:47

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

@Skiba

Ile mniej więcej czasu spędzasz tygodniowo i czym się wówczas zajmujesz?

Obecnie bardzo mało (pewnie te ciągłe ligowe łomoty, jakie zbieram już drugi sezon, tak mnie odpychają )
Ogólnie, to jak komp jest włączony, to jestem zalogowany, ale aktywnie przebywam może godzinkę dziennie. Ciut więcej w weekendy, bo mam więcej wolnego czasu, no i skład trzeba ustawić, żeby czasem nie przegrać 6:0 )

A zajmuje się głównie czytaniem forum. Ostatnio sprzedałem kilku grajków, a teraz szukam na TLu czarodziejskiej metody na utrzymanie

Eiinaar napisał:

Czy rozpatrujesz w przyszłości możliwość prowadzenia jakiejś reprezentacji?

Nie. Kadry zupełnie mnie nie pociągają. A poza tym, presja otoczenia by mnie wykończyła


Uuk!

Offline

 

#32 2009-10-10 17:59:43

Tun

fatalny

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

chytrykot napisał:

Jak Ty sobie z tym radzisz? ;]]]

To chyba moja natura jest taka, że w sekundę potrafi znaleźć wyjaśnienie, czemu wątek odejść ma w niebyt Na początku "kariery" moderatora korzystałem ze ściąg podrzuconych przez mistrza manianę. Co zapewne też miało swój wpływ

chytrykot napisał:

Co sprawia Ci największy problem w HT i czego żałujesz najbardziej w swojej dotychczasowej hattrickowej karierze ?

Problem sprawia mi chyba też moja natura, bo nie pozwala mi ryzykować w grze, stąd pomimo strasznie długiego stażu doszedłem ledwie do II ligi Nie umiem też utrzymać w ryzach budżetu w klubie, co jest kolejną przeszkodą w osiąganiu sukcesów (czytaj: awansów). Niemniej w całej swojej HT-karierze spadłem z ligi jedynie 2 razy, przy czym raz na wyraźne swoje życzenie. Po prostu doszedłem do wniosku, że z tej ligi nie awansuję i w 2 sezonie pobytu w niej postanowiłem zlecieć. A warto dodać, że w 1 sezonie jako beniaminek wygrałem ją i biłem się w barażu o awans.
Tak więc chyba zbyt zachowawczo gram, a polityka "małych kroczków" sprawia jedynie to, że nie spadam, ale też i nie robię szybkiej kariery

A czego żałuję? Hmmm.... Chyba niczego. W każdym razie nie umiem nic wymyślić, bo nawet błędy początkującego (przeciętny trener) udało mi się szybko naprawić.

chytrykot napisał:

Kocie pozdrowienia - m i a u u ;>

Chciałem dać smocze pozdrowienia, ale nie umiem ogniem zionąć

Offline

 

#33 2009-10-10 18:05:00

chytrykot

fantastyczny

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 167
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Witak Skiba
Jakie to uczucie być w ekstraklasie jedynym z dwóch prezesów niezarabiających na stałym obrocie zawodnikami na TL?

Grasz już 5 i pół roku - co uważasz za największe Hattrickowe osiągnięcie w tym czasie, a co za największy błąd ??

Trudniej się było dostać do E-klasy czy trudniej będzie się utrzymać ?

Pozdrawia K O T :]


boję się że w drodze po awans do VII ligi najtrudniejszym rywalem będzie moja drużyna - czy podołam?

Offline

 

#34 2009-10-10 18:12:28

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Już wiemy, że obaj nie zajmujecie się ST i DT a i zyski z treningu nie są zbyt duże. Gdzie w takim razie znajduje się recepta na sukces?

Trening. Na początku gry rozgrywanie, potem rozgrywanie na zmianę z podaniami, a od ładnych kilku sezonów już same podania. Odkąd pamiętam, każde wolne środki przeznaczałem na zakup juniorów i trening. Przy zakupie zawsze dbałem o fajną specjałkę i "boki". Dużo kombinowałem, żeby jak najefektywniej trenować, a jednocześnie nie przegrywać sromotnie w lidze, albo nie odpadać za wcześnie z PP.

Bardzo wcześnie zająłem się trenowaniem graczy, na których teraz mówi się "multiskillowcy". Trenowałem rozgrywanie i podania np. obrońcom czy skrzydłowym. Potem trenowałem podania wszystkim poza bramkarzem. W końcu okazało się, że zmiany w silniku i w samej grze idą właśnie w stronę "multi", więc byłem w domu )

Eiinaar napisał:

Czy działacie głównie jako ekonomiści - to znaczy wcześniej zgromadziliście spory kapitał czy raczej staracie się bazować na zaskoczeniu taktycznym rywali?

Nigdy nie miałem na koncie więcej niż 10 milionów dłużej niż tydzień, pieniądz nie może leżeć )
Teraz mam 19, bo, cholera, nic nie ma na TLu ciekawego.

Eiinaar napisał:

Jaki macie plany na przyszłość? Kiedy walka o mistrzostwo i jak długo chcecie grać w E-klasie?

Tak długo jak się da ) Kombinuję, jak połączyć trening z efektywnym graniem w I lidze, ale średnio mi to wychodzi. Cudem utrzymałem się w tamtym sezonie, w tym już cudu raczej nie będzie. Jedyna nadzieja w HaTekach i ich obietnicy, że w przyszłości nie da się tak łatwo grać dziadkami i jechać na generalu.


Uuk!

Offline

 

#35 2009-10-10 18:28:29

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

chytrykot napisał:

Witak Skiba
Jakie to uczucie być w ekstraklasie jedynym z dwóch prezesów niezarabiających na stałym obrocie zawodnikami na TL?

Czołem

Uczucie sympatyczne, ale byłoby jeszcze milej, gdybym tak nie dostawał po dupie co tydzień )

chytrykot napisał:

Grasz już 5 i pół roku - co uważasz za największe Hattrickowe osiągnięcie w tym czasie, a co za największy błąd ??

Największe osiągnięcie, to chyba awans do I ligi bez handlowania i bez grania dziadkami. A największy błąd...to chyba awans do I ligi bez handlowania i bez grania dziadkami )

chytrykot napisał:

Trudniej się było dostać do E-klasy czy trudniej będzie się utrzymać ?

Pozdrawia K O T :]

Z awansem wyszło bardzo dziwnie, bo po wprowadzeniu możliwości dokonywania zmian w trakcie meczu okazało się, że jako jedyny w lidze mam wartościowych zmienników na każdą pozycję i w razie potrzeby, mogę przejść od betonu do totalnej norwegii. Dwa zespoły zupełnie odpuściły sezon, długo dopisywała też forma, omijały kontuzje i jakoś tak wyszło )

Zdecydowanie trudniej było się utrzymać. To był cud (czy jak kto woli, bug), że wygrałem ostatni mecz w sezonie z motsującym Future, do tego na wyjeździe. W tym sezonie mogę już nie mieć tyle szczęścia.

Pozdrawiam


Uuk!

Offline

 

#36 2009-10-10 18:41:24

immortalman_PMP

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

a kogo Panowie widzicie jako tegorocznego mistrza E-klasy? czasami ciężko wytypować lidera, bo E-klasa czasami jest bardzo nieprzewidywalna, aczkolwiek ja trochę kibicuje Ursynowi, który całkiem dobrze sobie radzi, a w końcu jest beniaminkiem.

Offline

 

#37 2009-10-10 18:48:04

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

a kogo Panowie widzicie jako tegorocznego mistrza E-klasy? czasami ciężko wytypować lidera, bo E-klasa czasami jest bardzo nieprzewidywalna, aczkolwiek ja trochę kibicuje Ursynowi, który całkiem dobrze sobie radzi, a w końcu jest beniaminkiem.

Dla mnie jest zdecydowanie za wcześnie i zbyt ciasno w czołówce, żeby cokolwiek typować. 2-3 kontuzje kontuzje i lider może być nagle na szóstym miejscu, a ja po dwóch wygranych mogę wskoczyć na pudło )


Uuk!

Offline

 

#38 2009-10-10 18:48:45

Kwiato_PMP

mistrzowski

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 350
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

JA w wywiadzie odnosnie pierwszej kolejki, ktory dla HT-Press przeprwadzal ze mna Dovco wytypowalem Ursyna jako kandydata do spadku, juz wiem , ze sie pomylilem.

Ja mam takie pytanie:

Zaczynajac gre wierzysliscie, ze zagracie kiedys w E-klasie?

Offline

 

#39 2009-10-10 18:56:09

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Eiinaar napisał:

Mam jeszcze pytanie do obu prezesów:

Już wiemy, że obaj nie zajmujecie się ST i DT a i zyski z treningu nie są zbyt duże. Gdzie w takim razie znajduje się recepta na sukces?

Ja trenuję ogólny, aktualnie zarabiam na HTM, a pod koniec sezonu będę musiał pomyśleć o DT. Recepta na sukces wydaje się być wcześniejsze zgromadzenie ogromnego kapitału za pomocą treningu, następnie wrzucenie ogólnego i stworzenie "paki" - czyli, mniej więcej, ścieżka jaką obrał Limar.

Eiinaar napisał:

Czy działacie głównie jako ekonomiści - to znaczy wcześniej zgromadziliście spory kapitał czy raczej staracie się bazować na zaskoczeniu taktycznym rywali?

Nigdy nie odkładałem dużych sum na koncie i nieco teraz tego żałuję, bo daje to komfort wynajdowania rodzynków na TLu. Spory kapitał zgromadziłem jednak w postaci pilkarzy. Nie da się bazować tylko na zaskoczeniu taktycznym, ponieważ w tej grze pewnych rzeczy przeskoczyć sie nie da...

Eiinaar napisał:

Jaki macie plany na przyszłość? Kiedy walka o mistrzostwo i jak długo chcecie grać w E-klasie?

Chciałbym utrzymać się w tym sezonie i wzmocnić skład przed kolejnym. Raczej jestem zwolennikiem Tuna strategii małych kroczków niż amatorem napinki na mistrzostwo, która totalnie wyniszczy moją ekonomię. Moim planem jest zagościć na dłużej w e-klasie, ustabilizować skład na wysokim poziomie i co sezon walczyć o najwyższe cele.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#40 2009-10-10 18:58:09

immortalman_PMP

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

kolejne pytanie do naszych doświadczonych kolegów z E-klasy, a mianowicie:
kiedy Panowie wg. was najlepiej (zarówno pod względem ekonomicznym jak i rozwojowym - czyli awansowaniem na wyższe szczeble ligowe) rozpocząć trening ogólny?
czy może jednak istnieje szansa na dojście do E-klasy z treningiem innym niż ogólny, zwłaszcza biorąc pod uwagę mające nastąpić zmiany?

Offline

 

#41 2009-10-10 19:04:46

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

a kogo Panowie widzicie jako tegorocznego mistrza E-klasy? czasami ciężko wytypować lidera, bo E-klasa czasami jest bardzo nieprzewidywalna, aczkolwiek ja trochę kibicuje Ursynowi, który całkiem dobrze sobie radzi, a w końcu jest beniaminkiem.

Według mnie walka rozegra się między Grzesiem i Limarem. Future ma aktualnie kosmiczną formę grajków, Krasnale z kolei dysponują kilkoma uniwersalnymi piłkarzami, którzy sprawiają, że ich gra jest nieprzewidywalna.

Miło mi Radzę sobie nieźle, jednak teraz czeka mnie morderczy maraton - Krasnale, Biała, potem Future i spowrotem... Trochę sobie porumakowaliśmy, printscreena z rankingiem klubowym 2 zrobiłem, teraz przyjdzie powrócić do rzeczywistości Broni, rzecz jasna, nie składam, widzę jednak jaki potencjał mają inne drużyny i oceniam, że - jeszcze w tym sezonie - powalcze raczej o utrzymanie niż najwyższe laury.


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#42 2009-10-10 19:08:10

 kornel85

światowej klasy

4606411
Skąd: Nowogród
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: Goście z Ekstraklasy

witam wielmożnych Polskiego HT

Na początek napiszcie może czy podczas dłuuugiej kariery w "szczypiorku" , macie , pamiętacie o szczególnym meczu który jest dla was szczególny , pamiętny?? mecz który podsumował by wasze wszystkie osiągniecia (bądz porażki) w HT ? i dlaczego właśnie ten mecz?

Co uważacie za porażkę w waszej karierze menagera ? może być mecz , wydarzenie , czy może jest ono dopiero przed wami ?

Offline

 

#43 2009-10-10 19:14:52

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Kwiato_PMP napisał:

JA w wywiadzie odnosnie pierwszej kolejki, ktory dla HT-Press przeprwadzal ze mna Dovco wytypowalem Ursyna jako kandydata do spadku, juz wiem , ze sie pomylilem.

W pierwszej kolejce to ja miałem w składzie 10 sensownych zawodników - sam bym siebie typował do spadku. Teraz czeka mnie prawdziwy test przydatności do e-klasy i mam nadzieję, że go zdam

Kwiato_PMP napisał:

Ja mam takie pytanie:

Zaczynajac gre wierzysliscie, ze zagracie kiedys w E-klasie?

Ciekawe pytanie. Na początku E-klasa jawiła mi się jako coś zupełnie nieosiągalnego, kosmos. W możliwość osiągnięcia tego poziomu rozgrywek uwierzyłem, gdy w końcu - po 6 sezonach spędzonych w IV.41 - udało mi się awansowac do III ligi. Do treningu zatrudniłem wtedy Generała i wszystko stało się proste...


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#44 2009-10-10 19:25:03

Ursyn

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 29
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

immortalman_PMP napisał:

kolejne pytanie do naszych doświadczonych kolegów z E-klasy, a mianowicie:
kiedy Panowie wg. was najlepiej (zarówno pod względem ekonomicznym jak i rozwojowym - czyli awansowaniem na wyższe szczeble ligowe) rozpocząć trening ogólny?
czy może jednak istnieje szansa na dojście do E-klasy z treningiem innym niż ogólny, zwłaszcza biorąc pod uwagę mające nastąpić zmiany?

"Panowie", LOL Uważam, że jeśli chodzi o wyczucie momentu na zmianę treningu, trafiłem idealnie. Kisiłem się w IV lidze, trenowałem podania. Skład miałem coraz silniejszy, ale też starszy i w pewnym momencie musiałem podjąć decyzję co dalej - general, czy wymiana wytrenowanych na nowych.

Zmieniłem trening, awansowałem do III ligi, którą - jako beniaminek - wygrałem i awansowałem do II. W zapleczu e-klasy spędziłem raptem 2 sezony...

Nie wiem do końca jakie zmiany mają nastąpić, wiem natomiast, że Skiba jest doskonałym przykladem na to, że do e-klasy może awansować drużyna trenująca coś sensownego


To byłem ja, Ursyn.

Offline

 

#45 2009-10-10 19:31:17

skiba

słaby

Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goście z Ekstraklasy

Kwiato_PMP napisał:

Ja mam takie pytanie:

Zaczynajac gre wierzysliscie, ze zagracie kiedys w E-klasie?

Z tego co pamiętam, to średnio w to wierzyłem Bardzo chciałem, wiadomo, ale wydawało mi się to nierealne. Wtedy też zupełnie inaczej wyglądał sam Hattrick, bardzo ciężko było nadrabiać straty do tych, co zaczęli grać wcześniej. Zadowalający gracze kosztowali kilkaset tysięcy, a solida nie widziałem w klubie chyba cały pierwszy sezon. Jak zacząłem w VI lidze to na dzień dobry przegrałem pierwsze 5 meczów ligowych, bo rywale grali parę miesięcy dłużej niż ja, przez co byli absolutnie poza zasięgiem.

No i przeczytałem gdzieś wywiad z ówczesnym guru polskiego HT,  Jerzym, który na pytanie, czy kluby z 5-6 ligi mają jakiekolwiek szanse dojść kiedyś na szczyt, powiedział, że żadnych. Jednym słowem, przyszłość rysowała się w czarnych barwach


Uuk!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Le Tampon Hotely Linguizzetta internet światłowodowy Obszywanie kierownic skórą